مهندس محمد آذرنهاد
صفحات وبلاگ
نویسنده: محمد آذرنهاد - ۳٠ بهمن ۱۳٩٠

خبر گزاری مهر : گوگل به منظور پیش افتادن از سیستم عامل "ویندوز 8" قصد دارد نسخه 5 سیستم عامل آندروئید با عنوان "آب نبات ژله ای" را از ابتدای ماه ژوئن عرضه کند.


به گزارش خبرگزاری مهر، در شرایطی که هنوز چند ماهی از عرضه نسخه 4 آندروئید با عنوان "بستنی نانی" نمی گذرد به نظر می رسد که گوگل در تلاش است تا از ابتدای ماه ژوئن نسخه 5 این سیستم عامل را با عنوان "آب نبات ژله ای" (Jelly Bean) وارد بازار کند.

عرضه ویندوز 8 به بازار در سال 2012 موجب شده است که گوگل یک سری استراتژیهای جدید را برای رقابت با این محصول جدید مایکروسافت در پیش گیرد.

سایت Digitimes، متخصص در انتشار اخبار حوزه فناوری اطلاعات در این خصوص نوشت که "آندروئید 5.0 آب نبات ژله ای" در سه ماهه دوم سال جاری وارد بازار می شود.

این نسخه جدید آندروئید روی تبلتها و یک جنبه ویژه متمرکز شده است. این جنبه ویژه dual-boot نامیده می شود که سوئیچ کردن خودکار از یک سیستم عامل به یک سیستم عامل دیگر را امکانپذیر می کند و این اجازه را به آندروئید جدید می دهد که روی یک تبلت در کنار ویندوز 8 به طور مسالمت آمیز زندگی کند.

محمد آذرنهاد
بسمه تعالی ضمن تشکر از شما دوست عزیز به دلیل بازدید از وبلاگ اینجانب . تحصیلات بنده در رشته مهندسی مکانیک میباشد . این وبلاگ به دلیل تبادل مطالب علمی - اجتماعی و فرهنگی ایجاد شده است و بدیهی است که خالی از اشکال نیست لطفا با نظرات خود اینجانب را یاری فرمایید .
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :